Serwisy WWW
Stworzymy stronę internetową, która będzie wizytówką Państwa firmy. Nowoczesna witryna internetowa jest koniecznością w dziejszych czasach, pomoże znaleźć nowych klientów, ułątwi kontakt z Państwa firmą. Projektujemy również większe aplikacje WWW w oparciu o relacyjne bazy danych MySQL/PostgreSQL.

E-commerce
Wdrożymy sklep internetowy e-commerce, by w sposób szybki i sprawny umożliwić Państwu sprzedaż przez Internet swoich produktów. Gotowe systemy sprzedaży zawierają pełną obsługę sklepu, umożliwią sprawny handel i prezentację oferty firmy.

Prezentacje Flash
A może chcesz zabłysnąć unikalną prezentacją o wysokiej jakości graficznej z ciekawymi efektami? Jeśli tak to aplikacje Flash są w sam raz dla Państwa! Wysokiej jakości wektorowa grafika komputerowa zapewni, że państwa strona, prezentacja, bądź banner reklamowy będzie naprawdę unikatowy.

Domeny internetowe
Pomożemy znaleźć i utworzyć właściwą domenę internetową, by adres strony WWW był łatwy do zapamiętania i wygodny w użyciu. Łatwiej zapamiętać adres firma.pl, niż np. moja.firma.czestochowa.pl.

Hosting
Zapewnimy hosting i opiekę nad Państwa stroną, dzięki szybkim łączom akademickim, Państwa strona będzie dobrze widoczna w sieci. Dzięki serwerom virtualnym nie musicie mieć własnego zewnętrznego adresu IP i serwera, by utrzymać własną stronę www!

Copyright © by Ice-Net 2004-2008
copyrightnote