Sieci LAN
W dzisiejszych czasach koniecznością jest zapewnienie skutecznej komunikacji między stacjami roboczymi w firmie, łatwym dostępem do drukarek, serwerów czy Internetu. Dzięki nam będziecie mogli cieszyć się profesjonalnie zbudowaną siecią, która spełni Wasze wymagania i oczekiwania. Pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt sieciowy, skonfigurować go, by komunikacja odbywała się w sposób sprawny i bezawaryjny. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i konstrukcji sieci lokalnych gwarantuje sukces.

Sieci WLAN
Często istnieją problemy w instalacji okablowania strukturalnego. Niekiedy sami chcemy mieć dostęp do sieci z dowolnego miejsca w biurze, czy domu. Czasami chcemy miło zaskoczyć naszych klientów oferując im Hotspot (bezprzewodowy dostęp do sieci Internet) w kafejce, w ogódku czy sali konferencyjnej. Dla klientów, którzy preferują takie rozwiązania proponujemy nasze sieci bezprzewodowe.

Sieci swiatłowodowe
Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, mamy możliwości i umiejętności zaprojektowania i zainstalowania sieci w oparciu o medium światłowodowe. Tam, gdzie zachodzi konieczność przesyłania ogromnych ilości danych, gdzie trzeba przesłać je na większą odległość, zachowując maksymalną jakość dziaółania, proponujewmy sieci światłowodowe.

Dalej >>
Copyright © by Ice-Net 2004-2008
copyrightnote